niedziela, 19 sierpnia 2012

MoreLOVE zboże.TAK ! Udało mi się upolować dwie ostatnie odżywki morela & pszenica, które zostają wycofywane, podobnie jak wszystkie olejki.

Moje polowanie zakończyło się powodzeniem, ale chyba tylko ze względu na to, że Rossmann, w którym je kupiłam był niedawno otwarty po remoncie i widocznie coś im jeszcze zostało.

Teraz czeka mnie jeszcze bitwa o olejki ! :D 

Wogóle nie wiem jak można wycofywać ze sprzedaży produkty, które cieszą się największą popularnością i najlepiej się sprzedają ?

Będziecie tęsknić za jakimiś produktami ? Bo ja zdecydowanie TAK ! :(

7 komentarzy:

 1. no jasne że będę tęsknić :( za olejkami! tej odżywki jeszcze nie próbowałam ale jutro polecę do Rossa i zobaczę, może dorwę jeszcze...

  OdpowiedzUsuń
 2. oczywiście, że będę tęsknić... ale mam cichą nadzieję, że na miejsce tych produktów wejdą nowe wersje, czy coś takiego ;) bo jak inaczej będziemy mieć dostęp do takich fajnych olejków?! :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest duże zamieszanie z tym wycofywaniem, bo jest wiele różnych wersji, ale odżywek już nie jest w stanie się kupić praktycznie, z olejami jest też bardzo słabo- najwięcej jest migdał & papaja.

   Usuń
  2. właśnie ostatnio kupiłam ten olejek Migdał&papaja, ale nie wiedziałam jeszcze, że wycofują, bo bym kupiła jeszcze jeden (więcej nie widziałam w innych Rossach). ja jeszcze jeżdżę do Niemiec raz na kilka miesięcy, to mam dostęp do Alverde.

   Usuń
 3. Nie przepadam za Alterrą, więc szczególnie tęsknić nie będę, ale to strasznie nie fair, że robią coś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie będe tęskniła bo nigdy nie kupowałam.. ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. W Rossmanie same puste półki, wszystko wykupione z prędkością światła

  OdpowiedzUsuń